Buty piłkarskie Joma Maxima 601 turf sztuczna trawa

Nowość

Popularne i sprawdzone buty Joma Maxima przeznaczone na sztuczną nawierzchnię.

BUTY TURF JOMA DRIBLING

Buty Maxima wykonane z wytrzymałego i lekkiego tworzywa Fibratec, elastyczne i komfortowe. Zapewniają bardzo dobra stabilność.

Waga: 290g

Przeznaczone do gry na sztucznej nawierzchni / orliku. 

Buty są wyposażone w następujące systemy firmy Joma:

Wzmocnienie wytrzymałości strefy przy palcach

 

 

System ułatwiający rotację

PULSOR: System amortyzacji stopy składający się z dwóch części, jedna zlokalizowana jest z tyłu buta w strefie lądowania jej celem jest pochłonięcie impaktu uderzenia. Druga natomiast umieszczona jest z przodu tak aby wybicie się było jak najbardziej komfortowe dla stopy. System ten gwarantuje najwyższy komfort dla stopy w momencie kontaktu z podłożem, oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

FLEXO - rowki z Phylonu zapewniają odpowiednią giętkość buta.

A.R.S - system sznurowania zapewniający odpowiednie położenie stopy w czasie użytkowania, co przeciwdziała powstawaniu kontuzji oraz zwiększa komfort użytkowania.

STABILIS: lekka wstawka z PVC umieszczona w centrum podeszwy, pozwalająca na niezależny ruch przodu stopy oraz pięty. Ten system poprawia stabilność i powoduje że stopa lepiej trzyma się podłoża.

T.C.G: technologia zapewniająca odpowiednie położenie, oraz stabilizacje stopy w bucie. System ten tworzy tzw. "efekt rękawicy" dzięki któremu stopa mocno trzyma się w obuwiu i zapewnia użytkownikowi odpowiednią elastyczność.

Non-marking - podeszwa wykonana z materiałów nie rysujących podłoża

*

UWAGA

W przypadku modeli wyprzedażowych możliwe jest wyczerpanie modelu u dystrybutora i producenta, dlatego informacje o dostępności na zamówienie traktować należy orientacyjnie. 

PłećMężczyzna

RelatedProducts