Sposoby, terminy i koszty dostawy towaru

Sklep bsport.pl realizuje dostawy wyłącznie na terenie Polski. Zamówienia z zagranicy realizowane mogą być wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze strony klienta. 

Oferujemy klientom następujące sposoby dostawy zamówienia (w opisach terminy)

1. Kurier DHL - dostawa do domu

Standardowa dostawa kurierska za pośrednictwem firmy DHL i usługi DHL Parcel Polska. Kurier dostarcza przesyłkę na wskazany adres domowy lub firmowy następnego dnia po nadaniu. O przewidywanym terminie dostawy Klient otrzymuje powiadomienie SMS-em i mailem. Przesyłki każdorazowo ubezpieczamy do wartości 50 000 zł. 

Opcjonalne usługi DHL:

Przekierowanie paczki

Odbiorcy otrzymują w DHL Parcel możliwość bezpłatnej zmiany daty lub miejsca dostawy. Usługa jest przydatna i wygodna - nie wymaga ani kontaktu z nadawcą, ani z kurierem. Gdy nasz kurier odbiera paczkę ze sklepu, wysyłamy do Ciebie powiadomienie z informacją o przewidywanym terminie i miejscu doręczenia przesyłki oraz linkiem i danymi (numer przesyłki i PIN) umożliwiającymi skorzystanie z usługi Przekieruj paczkę. Po zalogowaniu do serwisu przekieruj.dhlparcel.pl odbiorca paczki może dokonać zmian adresu i daty doręczenia, wskazać adres alternatywny dostawy lub zrezygnować z odbioru przesyłki. Zmian takich można dokonać wiele razy do godziny 23:59 dnia poprzedzającego doręczenie paczki.

Odbiór u sąsiada

Jeśli zamawiasz zakup do domu, a w dniu doręczenia możesz być w innym miejscu, DHL Parcel umożliwia bezpłatne doręczenie przesyłki pod adres alternatywny, np. do sąsiada. Dzięki temu szybko dostarczymy Twoje zamówienie, a Ty i nadawca będziecie dokładnie wiedzieli, kto i kiedy je odebrał. Doręczenie pod adres alternatywny jest możliwe w ramach usługi Przekieruj paczkę. Z opcji doręczenia do sąsiada można także skorzystać, podając w sklepie internetowym alternatywny adres dostawy.

TERMIN DOSTAWY: 1 dzień

Więcej na stronie DHL. 

2. Kurier DHL - dostawa do DHL Parcelshop (tylko w przypadku przedpłaty)

Osoby kupujące w sieci są coraz częściej zainteresowane samodzielnym odbiorem przesyłek, zwłaszcza jeśli punkty odbioru znajdują się w ich sąsiedztwie. Dlatego udostępniamy sieć punktów odbioru! Sieć punktów DHL Parcel to ponad 1800 punktów nadania i odbioru, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe. Strategicznymi partnerami DHL Parcel są Żabka, Fresh Market, Inmedio, Relay, 1minute, Shell.

Z dostawy do naszych punktów warto skorzystać podczas internetowych zakupów oraz podczas używania usługi Przekieruj paczkę. Wybierasz Twój najbliższy punkt, gdy finalizujesz zakup w e-sklepie lub gdy korzystasz z przekierowania paczki do odbioru w innym miejscu. Otrzymujesz powiadomienie e-mail/sms o możliwości odbioru, gdy przesyłka trafia do punktu. W wiadomości przesyłamy także kod PIN, niezbędny do odbioru. Odbierasz przesyłkę, gdy masz czas. Paczka czeka na Ciebie aż 7 dni kalendarzowych. Odbierzesz ją po podaniu kodu PIN z sms i numeru telefonu. Jeśli nie masz czasu odebrać paczki, przekaż wybranej osobie kod PIN oraz Twój numer telefonu. Stanowią one upoważnienie do odbioru Twojej przesyłki.

TERMIN DOSTAWY: 1 dzień

Więcej na stronie DHL.

3. Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy (Borkowo, ul. Raduńska 4) lub też w dogodnym dla klienta i pracownika sklepu miejscu i terminie na terenie miast Żukowo i Kartuzy. To rozwiązanie bezkosztowe dla Klienta, ale wymagające elastyczności - w przypadku pomyślnych okoliczności do spotkania dojść może tego samego dnia, ale równie dobrze w terminie 7 dni od zakupu. 

UWAGA: chcąc wybrać tę formę dostawy, należy przed zakupem skontaktować się ze sklepem mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów. 

TERMIN ODBIORU: 1-7 dni

4. Paczkomaty InPost

Wkrótce. 

UWAGA

Termin dostawy liczony jest od momentu wysłania przesyłki przez sklep, nie uwzględnia czasu potrzebnego na skompletowanie i przygotowanie przesyłki (szczegóły w regulaminie sklepu)

Koszty dostawy

DHL paczka standardowa

płatność przedpłatą

19,90 zł

płatność za pobraniem

24,80 zł

DHL paczka niestandardowa

koszt ustalany indywidualnie

Odbiór osobisty

bezpłatnie