NC3080 KRZESŁO TURYSTYCZNE ZIELONE 110 CM NILS CAMP

15-03-204

Nowość

89,00 zł

Wypad na camping, górska wycieczka, wędkowanie? W każdym przypadku, przyda się wygodne krzesło, na którym odpoczniemy i zaznamy relaksu. Tu z pomocą, przychodzi marka NILS CAMP, proponując swoje oryginalne krzesła campingowe. Oto model NC3080
To uniwersalne krzesło, które sprawdzi się w każdych warunkach i w każdym terenie. Za jego stabilność, odpowiadają stalowe solidne profile o średnicy 16 mm. Dzięki mocnej konstrukcji oraz materiałowi 600D Oxford, który jest bardzo wytrzymały, dopuszczalne obciążenie krzesła to aż 130 kg. Uzupełnieniem, są antypoślizgowe nóżki, zabezpieczające przed przesuwaniem się.
Materiał 600D Oxford, użyty w konstrukcji krzesła, oprócz swojej wytrzymałości, jest również bardzo wygodny. Dwuwarstwowy i watowany, dla maksymalizacji odczucia komfortu. Poczujemy się, jakbyśmy siedzieli w fotelu. Krzesło NC3080 jest bardzo ergonomiczne, a podłokietniki mają możliwość regulacji wysokości. Dopełnieniem, jest uchwyt na kubek, dzięki któremu ulubiony napój, będzie zawsze pod ręką.
NC3080 to model składany, dzięki czemu bez trudu, zabierzemy go ze sobą w podróż. Ułatwi nam to, pokrowiec dołączony do zestawu, który dodatkowo zabezpieczy sprzęt. Krzesło łatwo się składa i rozkłada, a w pokrowcu zajmuje bardzo mało miejsca, dodatkowo można wygodnie zarzucić je na ramię.
Krzesło, stworzy idealną parę ze stolikiem campingowym, który NILS CAMP oczywiście również ma w swojej ofercie.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko rozsiąść się wygodnie i cieszyć otaczającą przyrodą.


Specyfikacja:

Materiał: 600D Oxford, dwu warstwowy, watowany
Wymiary:

Szerokość: 95 cm
Wysokość: 110 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość do siedziska: 45 cm


Wymiary po złożeniu:

Długość: 98 cm
Szerokość: 10 cm
Wysokość: 10 cm


Stelaż: stalowe profile o średnicy 16 mm
Torba przenośna: tak
Miejsce na kubek: tak
Antypoślizgowe nóżki: tak
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
Waga produktu: 3,3 kg

Uwagi:

Nie przeznaczone do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja24 mies.